Witam wszystkich cieplutko!

Oj dawno mnie nie było, dawno. A działo się bardzo dużo, bo życie pisze swoje życiorysy…

A zaczęło się niewinnie, poszłam na 3 dni urlopu, by nadgonić porządki w domu przedświąteczne. W ostatni dzień urlopu, moje dziecko wracając z przedszkola, straciło kontakt ze światem – ma ten swój urok, że jak ma gorączkę to na pełną parę (od razu 40 st) i niestety drgawki gorączkowe – więc traci przytomność, oddech na chwilę, pieni się i niestety od razu karetka i szpital.

Tym sposobem wylądowaliśmy w szpitalu, gdzie co 4 godziny skoki temperatury i nieokreślone zapalenie gardła. A gdy już po 4 dniach wracaliśmy do formy, to w piąty złapaliśmy rotawirusa… Zaczęło się – biegunka, wymioty, kroplówka, odwodnienie… Kolejne  dni leciały… Tym sposobem przebywaliśmy w szpitalu 10 dni, wypisali nas w końcu do domu i powoli ja wracam do siebie, a dziecko ze szpitala przytargało różyczkę… No to już jest łatwiejsze do przetrawienia…

Tyle tytułem wyjaśnienia, czemu mnie nie było zarówno u Was jak i u mnie. Mam trochę do nadrobienia, więc cierpliwie – i byle ten rok się skończył, bo dwa razy w ciągu roku z utratą przytomności i oddechu mnie starczy na całe życie…

Między czasie dotarły do mnie dwie paczuszki.

Jedna od Ani z bloga Ręczne Robótki Anny. Jakiś czas temu wysłałam Ani książkę, za którą Ania sprezentowała mi śliczną bombeczką i świeczką oraz kilka przydasi:

 

Dziękuję Aniu serdecznie!

 

Druga paczuszka dotarła od Gosi z bloga To co lubię - kilka serwetek do decoupage, które wykorzystam do tworzenia baz do kartek:

 

Gosiu – dziękuję!!

Ode mnie jeszcze w listopadzie poleciała karteczka wraz z przydasiami do solenizantki – Akrimm - która obchodziła swoje urodziny 24 listopada:

 

To na dziś będzie tyle, w niedługim czasie pokaże karteczki jakie udało mi się podczas urlopu zrobić na zabawę u Ani na grudniowe wyzwanie.

Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko i do następnego napisania,

http---signatures.mylivesignature.com-54494-131-686FD3C1A22DC29D598CFCBA1E71CC3B

ps Stempelek z tej strony- 
http://novinka-digi.blogspot.com