Witam!

Wiem miałam się zabrać za richelieu, a i mulinki na kolejny obrazek już dotarły tylko muszę je posegregować. Ale wpadła mi gazetka ze wzorami szydełkowymi, gdzie trafiłam na bardzo przyjemny wzór, z którego zrobię serwetkę. Jak duża będzie to zależy tylko i wyłącznie od tego na ile mi wystarczy natchnienia do wykonywania takich samych elementów, no i oczywiście czy nitki mi starczy. Szydełko 1,25 oraz Cotton Filet w kolorze mlecznym (czego nie widać na zdjęciu, ale musicie mi uwierzyć na słowo). Na razie powstał 1 element, będą kolejne…

Trzymajcie kciuki za wytrwałość :)

A co poza tym? Miałam pokazać kartkę jaką przygotowałam z okazji imienin – imieniny obchodziła pewna Halina – powstała kartka z haftowanym monogramem. Tak prezentuje się przód:

a w środeczku życzenia oraz kieszonka na mały dodatek:

i malutki kolażyk:

Kartka się podobała, już wręczona więc i pokazać mogłam. A Wam jak się podoba?

 

A no i najważniejsze! w zeszłym tygodniu pod jednym z wpisów u Gosi z bloga Sutasz-moje hobby KLIK wyraziłam sój podziw dla jednej z makramowych bransoletek wykonanych przez Gosię. Byłam pierwszą osobą, a pierwszej osobie przypadało w udziale otrzymanie bransoletki na własność! Miałam szczęście! Gosia wysłała paczuszkę szybciutko i już w czwartek wieczorem bransoletka cieszyła moje oko. Ale co tam bransoletka? Gosia przysłała do kompletu kolczyki! Cuda! Nie mogłam się napatrzeć! Tyle szczęścia i to było tuż przed moimi urodzinami, które miałam w sobotę! Prezent piękny! Już nie będę Was trzymać w niepewności i pokaże moje cudowności!

Prawda, że piękne? Zaglądnijcie koniecznie do Gosi, tworzy cuda! Gosiu – jeszcze raz ślicznie dziękuję i śle Ci gorące pozdrowienia!

A Wam wszystkim – dziękuję, że jesteście!

pozdrawiam Was cieplutko i do następnego napisania,

http---signatures.mylivesignature.com-54494-131-686FD3C1A22DC29D598CFCBA1E71CC3B