Witam!

Dziękuję za tak wiele ciepłych i miłych słów pod moimi karteczkami, motywacja jest, ostatnio powstały również dwie karteczki – jedna z okazji imienin (pokażę następnym razem), druga z okazji Dnia Ojca, której prezentacja poniżej. Potrzymam Was w niepewności :) Tymczasem…

Kilka wieczorów, kilka popołudni i serwetka gotowa. Nie jest idealna – czasami za ciasno, czasami za luźno, a nawet przy wycinaniu przecięłam nitki i było trzeba reperować.  Nic to, po wypraniu i wyprasowaniu prezentuje się tak:

Cieszę się jak dziecko, kolejny wzór chyba zacznę, wiem już co znowu mam poprawić więc póki świeży umysł trzeba chwytać byka za rogi!

A jakie inne różności powstały?

Na początek powstała kartka na dzień ojca – od mojego synka dla taty. Tomcio wybierał kolory, mama lepiła, a w środku na pamiątkę odmalowane jego łapki i data. Z zewnątrz kartka prezentuję się tak:

 

Wykonana metodą iris folding, ze wzoru znalezionego tu: KLIK.

Następnie powstały zakładki na zabawę u Ady – czerwiec: 

Bajki wybrałam na początek. Moja ulubiona – Kubuś Puchatek, ale powstała również zakładka z żabką – Kermitem z ulicy Sezamkowej, bo moje dziecię ma fazę na żabki i inne zielone stworki. Obie zakładki były robione z myślą o Tomciu – obie się przyjęły i są nimi zaznaczone

1. najważniejszy wiersz w książce – „Lokomotywa”, który już prawie znamy na pamięć:

 

2. a druga wylądowała w książce z przygodami Złomka i Zygzaka:

 

 

i z ulubioną książeczką:

 Obie razem:

zakladka z zabka

pozdrawiam i do następnego,

http---signatures.mylivesignature.com-54494-131-686FD3C1A22DC29D598CFCBA1E71CC3B